Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Wellness zájezdy

Pro velkou spokojenost klietů doporučujeme :

Maďarské termální lázně Bükfürdö

4-denní pobyt v hotelu Hunguest Bük - západní a východní křídlo.

 

  • v ceně zahrnuto základní vstupné do lázní                                                  
  • hotel s lázněmi spojen krytou chodbou

 

Lázně Bükfürdö

zájezdy autobusem Maďarské termální lázně 2017

Léčebné lázně, jejichž léčebný pramen získal po zásluze proslulost po celé Evropě, leží na západní hranici Maďarska. Na návštěvníky zde čakají hned 3 zóny plné aktivního i pasivního odpočinku a relaxace.

Léčivé lázně a koupaliště - I. zóna, ve které Vás ke koupeli zvou kryté, polokryté a otevřené bazény s léčivou vodou o teplotě 32 - 38°C a bazény vhodné ke koupání a sport s teplotou 26 - 28°C. Samozřejmostí jsou bazény i pro děti, které si zde mohou užívat koupání za bezpečných podmínek. K dispozici je i tzv. budova s odpočinkovou zónou, kde se návštěvníci mohou oddávat dokonalému odpočinku v těsné blízkosti přírody. hotel Répce 2017Milovníkům pohybu je k dispozici plážový volejbal, foot tenis, badminton, atd.

Zážitkové lázně - II. zóna jsou celoročně otevřené kryté zážitkové koupele nabízejí osvěžení všem generacím. Nezapomenutelný zážitek slibují bazény divoká řeka, bublinková lůžka i bublinkové koupele. Dětem je nabízeno brouzdaliště a krytý zážitkový komplex skluzavek.

Svět sauny - III. zóna nabízí exkluzivní svět sauny, ve kterém naleznete tepidárium, parní lázně, termální lázně Bükfürdö autobusem 2017infra a finskou saunu, aromatickou saunu a venkovní finskou saunu. Odpočinek po saunování zajistí saunový dvůr a kryté saunové odpočinkové prostory. V sauně nejsou odděleny prostory pro muže a ženy, vstup pouze bez plavek s pužitím ručníku/prostěradla, zákaz vstupu dětem do 14ti let.

Zdejší léčivá voda je vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí a může být použita při bechterově chorobě, artróze, osteoporóze ortopedických a neurochirurgických operacích, urologických zánětech a mnoha dalších chorob.

 

Ubytování:  číslo zájezdu 9171122

zajištěno ve 4*hotelu Hunguest Bük - východní i západní

křídlo celé nově rekonstruované .Je spojen s areálem lázní

krytou vytápěnou chodbou. Dvoulůžkové pokoje s TV, minibarem

a koupelnou s WC. V hotelu dále naleznete wellness.

Stravování

v hotelové restauraci je zajištěna polopenze formou bufetových stolů.

Vybrat si můžete z vynikajících pokrmů mezinárodní i maďarské kuchyně.

 

autobusový zájezd Maďarské lázně 2017Program zájezdu

1. den v ranních  hodinách (4.hod.)odjezd z ČR. Okolo 10 hodiny příjezd do Bükfürdö, vyzvednutí vstupenek do lázní -večeře, volný program,welnes na hotelu

2. a 3. den celodenní pobyt v lázních, případně procházky po Bükfürdö

4. den odjezd do ČR v dopoledních  hodinách , návrat ČR v  odpoledních hodinách.

 

Cena zahrnuje

Autobusový zájezd = dopravu klimatizovaným autobusem, 3x ubytování s polopenzí( švédské stoly), základní vstupné na 3 dny do lázní (I. zóna - Léčivé lázně a koupaliště), použivání hotelového wellness, technický doprovod, zákoné pojištění CK

 

Cena nezahrnuje

připojištění do zahraničí (45 Kč/os/den), vstupné do II. a III. zóny lázní, pobytovou taxu 2€/os/noc, vratnou kauci 200 Kč/os - elektronická vstupenka do lázní

 

Orientační vstupné

I.a II. zóna - vstupné zahrnuté do ceny zájezdu

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. č.: 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.


SLOVENSKÉ TERMÁLNÍ LÁZNĚ PODHÁJSKÁ A DUNAJSKÁ STREDA - PENZION PULSE -                   !! znovu otevřené !!

obec Podhajská

 

  • 3denní relaxační pobyt v PODHÁJSKÉ A DUNAJSKÉ STREDĚ
  • Ubytování v komfortním penzionu
  • Termální voda s léčivými účinky na nemoci pohybového aparátu

 

Penzion Pulse PodhájskáPoloha a vybavení

Penzion s luxusním ubytováním leží přímo v obci Podhájská v její nejkrásnější části - části Belek.  Neoddělitelnou součástí penzionu je také restaurace s barem a bazén. Penzion je od koupaliště vzdálen pouze několikset metrů.

 

Ubytování

Penzion disponuje 2 a 3-lůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), TV a skříněmi. Některé pokoje jsou klimatizované.

 

Slovenské lázně autobusem 2017Stravování:

Po dobu pobytu je zajištěna polopenze

 

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, každodenní přepravu na koupaliště a zpět, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

vstupné, pobytovou taxu (1 €/osoba/pobyt), cestovní připojištění (lze zajistit za 45 Kč/os/den,covid-19 krytí 70Kč /os/den )

penzion Pulse, lázně Podhájská 2017

 

Nástupní místa

trasa A - více zde

 

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko - ubytované na lůžku s rodiči

 

Wellness centrum Aquamarin, Podhajská

Orientační program zájezdu

1. den okolo 9 hodiny příjezd na TK Podhajská, celodenní koupání, v podvečer přejezd na ubytování do penzionu Pulse

2. den po snídani přejezd na TK Podhajská, program totožný s 1. dnem.

3. den po snídani přejezd na TK Dunajská Streda, celodenní pobyt, návrat do ČR okolo 22 hodiny.

 

Termální lázně Podhájská

termální lázně Dunajská Streda

„Světový unikát s blahodárnými účinky na lidský organismus“. Tak je nazýváno termální koupaliště v Podhájské, které je pro svou slanou vodu s léčivými účinky srovnáváno s Mrtvým mořem. Má příznivé účinky u nemocných revmatismem, cévními a kloubními onemocněními, bolestmi zad, osteoporózou, artrózou i artritidou. Je účinná u pacientů s kožními nemocemi, u trpících problémy s dýchacím ústrojím nebo zažívacího traktu. Léčí se zde dna, stimuluje štítná žláza, doléčují zlomeniny a bolestivé svaly. Areál  nabízí 10 bazénů – sedací, vířivý, vnější, 2x dětský, dětský klouzavý, 2x rekreační, dojezdový s tobogánem, plavecký a neplavecký. Součástí je i rekondičně-relaxační komplex poskytující masáže, vodoléčbu, elektroléčbu, hydromasážní vanu, solárium, saunu, vířivku, kadeřnické a kosmetické služby, občerstvovací zařízení.

 

Wellness centrum Aquamarin

Nově otevřené wellness centrum nabízí komplex služeb pro oddych a relaxaci. Svým návštěvníkům nabízí vnitřní a venkovní bazénový svět, vitální svět, tureckou koupel Hammam, oddychové prostory, botanickou zahradu a kavárnu. Vnitřní část se skládá z hlavního rekreačního bazénu s mnoha vodními atrakcemi - divoká řeka, masážní trysky, vodopád, vodní bar, vířivý a dětský bazén. Venkovní prostory poskytuje relax v termálních bazénech. Vitální svět nabízí procedury pro celkové uvolnění těla a upevnění zdraví - finskou a bio saunu, solnou a bylinkovou inhalaci, vodní peklo, tepidárium, ochlazovací bazén,...

 

Termální lázně Dunajská Streda

Thermalpark v Dunajské Stredě patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější rekreační středisko tzv. Žitného ostrova mezi Bratislavou a Komárnem. V areálu se nachází 7 bazénů s termální vodou, která má příznivé účinky na pohybový aparát a jeho nemoci a zároveň celkově přispívá k regeneraci organismu. Ve venkovním areálu je k dispozici plavecký, rekreační a italský bazén, rekreační bazén sedací. V kryté části thermalparku se nachází malý plavecký a dětský bazén, nově zrekonstruovaný bazén rotunda, wellness bazén s perličkovými masážními tryskami, tzv. divokou vodou a chrliči vody. Návštěvníkům jsou také nabízeny masáže, finská, parní a infra sauna a rehabilitační cvičení. Sportovně založení klienti zde najdou minigolf, volejbalové a fotbalové hřiště, plážový volejbal či tenisový kurt. Samozřejmostí jsou také občerstvovací služby.

 


 

 


 

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. č.: 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Online pojištění od Union

CZ dárkový kupón