Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Poznávací zájezdy > Tropical Islands

 

 

TROPICAL ISLANDS  - Německo

1-denní zájezd nejen pro rodiče s dětmi

 

tropical islands autobusem 2016Aquapark, který nikdy nespí! To je Tropický ostrov – ráj, který leží asi 60 km jihovýchodně od Německého Berlína. Na své si zde přijdou milovníci teplého počasí a vodních radovánek. V jakýkoli den v roce, v kteroukoli denní či noční hodinu se teplota v parku pohybuje v rozmezí 25 – 30°C. Ve vodmín světě si užijete "Jižní moře“ o rozloze 3.000 m2, dětský bazén, písečnou pláž a romantickou Balijskou lagunu s vodopádem. Zde se můžete potápět v křišťálově čisté vodě, odpočívat na pláži či ve vířivce nebo dovádět ve vlnách.

zájezd tropical islands 2016K tropickému ráji také neodmyslitelně patří deštný prales – při procházce džunglí mezi liánami můžete obdivovat orchidee, papoušky, želvy, sumečky, ptáčky a během procházky narazíte také na vodopád.

Nechybí ani Saunový svět. Ten byl vystavěn podle kambodžských chrámů a indického Elaphanta Temple. Najdete zde sauny, vířivky, spa s minerální vodou či parní květinovou lázeň. Samozřejmostí je i petrá nabídka masáží a kosmetických procedur

Dominantou ráje je největší tobogánová věž v Německu se čtyřmi různými tobogány.

Neměcko Tropical islands 2016Atmosféru pravého tropického ostrova dokresluje Tropická vesnička s restauracemi a bary, kde si můžete vychutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu či tropické barbecue.

Nezapomeňte si vzít s sebou plavky, plážovou obuv a lehké letní oblečení, osušku, opalovací krém a případně župan. Do wellness části parku je třeba mít vlastní osušku - není možné si zapůjčit. Pro děti pak různé nafukovací balóny, babovičky do písku a další hračky.

 

Německo Tropical Islands autobusem 2016Orientační program zájezdu

Odjezd do Tropical Islands v noci předešlého dne. Celodenní koupání v unikátním aquaparku - návštěvníci zde naleznou tropické prostředí s deštným pralesem, 2 laguny ke koupání, písečnou pláž s umělým sluncem, palmami, orchidejemi a ptačím zpěvem. Teplota vzduchu je 25°C. Atrakce za příplatek na místě. Součástí je také lázeňský a saunový komplex, kde naleznete parní koupele, suché sauny, léčebné koupele, vířivky. Odjezd vpodvečer. Návrat v nočních hodinách.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, technický doprovod

 

Cena nezahrnuje

vstupné,cestovní připojištění do zahraničí (lze zajistit v CK za 24 Kč/den), stravování a pitný režim

 

Vstupné

tropický svět 30€/dosp.os., 25€/do 15ti let

tropický svět a sauna 35€/dosp.os., 30€/do 15ti let

 

Nástupní místa

Rychnov nad Kněžnou - Vamberk - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová  - Vysoké Mýto - Chrudim (nebo Holice) - Pardubice - Hradec Králové - Praha - Ústí nad Labem.

 

Zájezd ve spolupráci s CK Kalousek- všeobecné podmínky v pdf zde.

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslech 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz. Rádi Vás obsloužíme.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon