Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Lyžařské zájezdy > Lyžování Francie > Tignes - Espace Killy

Nabídka ubytování ve středisku Tignes - Espace Killy

 

Rezidence Le Rond des Pistes, Chalet Club, Hameau du Borsat

 

 

 

Lyžařský areál TignesTignes je považováno za nejlepší lyžařské středisko světa. Leží na úpatí ledovce Grande Motte ve výšce 2.100 m n.m. a zaručuje kvalitní lyžování téměř 365 dní v roce. Se sousedním Val d’Isere vytváří jednu z nejkvalitnějších lyžařských oblastí světa – Areál Espace Killy. Na 300 km sjezdovek můžete lyžovat celý týden, aniž byste jedinou trať sjeli dvakrát. Na závodní trati O.K. ve Val d’Isere se každoročně v prosinci pořádá „Kritérium prvního sněhu“, zahajující SP ve sjezdovém lyžování. Celá oblast je vybavena nejmodernějšími přepravními zařízeními, (raritou je tunelová lanovka, která za 6 minut vyveze na úpatí ledovce do výšky 3.030 m až 300 lyžařů). Samozřejmostí je systém umělého zasněžování.
Tignes se skládá ze tří částí: Le Lavachet, Le Lac a nejvýše položený Val Claret. Všechny jsou spojeny pravidelně jezdcími skibusy. Najdete tu řadu restaurací, barů, půjčoven a sportovních prodejen. Po lyžování můžete navštívit bowling, fitness, tělocvičnu nebo si zahrát stolní tenis či squash. Zpestřením v komplexní nabídce střediska je Aquacentrum Le Lagon v části Le Lac. Kvality tohoto střediska jsou nepopsatelné, musí se zažít a kdo jednou okusil tento lyžařský ráj, rád se sem vrací.

 

Nevybrali jste si z naší nabídky? Nebo máte zájem o jinou destinaci Francie? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle 777 928 872, na info@ckkalla.cz  a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon