Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Wellness zájezdy > Podhájská - Pension Pulse

Welness zájezdy Slovenské termální lázně - Penzion Pulse

Welness zájezdy Slovenské termální lázně - Penzion Pulse
Welness zájezdy Slovenské termální lázně - Penzion Pulse
Č. zájezduTermíndosp.os. do 12-ti pevné lůžko 1-lůžko Rezervovat
9190519.5.-21.5.20234090,-3590,- 4590,-

Slovenské termální lázně

 

Bešeňová

Bojnice

Dudince

Dunajská Streda

Lubovnianské Kúpele

Patince

Piešťany

Podhájská

Rajecké Teplice

Šamorín

Štúrovo

Trenčianské Teplice

Turčianské Teplice

Velký Meder

Vyšké Ružbachy

 

Nevybrali jste si z naší nabídky destinací? Nebo máte nějaký dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle: 777 928 872 na na info@ckkalla.cz a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.

SLOVENSKÉ TERMÁLNÍ LÁZNĚ PODHÁJSKÁ A DUNAJSKÁ STREDA - PENZION PULSE -                ! poslední volná místa !

obec Podhajská

 

  • 3denní relaxační pobyt v Dunajské Stredě a Patincích
  • Ubytování v komfortním penzionu
  • Termální voda s léčivými účinky na nemoci pohybového aparátu

 

Penzion Pulse PodhájskáPoloha a vybavení

Penzion s luxusním ubytováním leží přímo v obci Podhájská v její nejkrásnější části - části Belek.  Neoddělitelnou součástí penzionu je také restaurace s barem a bazén. Penzion je od koupaliště vzdálen pouze několikset metrů.

 

Ubytování

Penzion disponuje 2 a 3-lůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), TV a skříněmi. Některé pokoje jsou klimatizované.

 

Slovenské lázně autobusem 2017Stravování:

Po dobu pobytu je zajištěna polopenze

 

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, každodenní přepravu na koupaliště a zpět, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

vstupné, pobytovou taxu (1 €/osoba/pobyt), cestovní připojištění (lze zajistit za 45 Kč/os/den,covid-19 krytí 70Kč /os/den )

penzion Pulse, lázně Podhájská 2017

 

Nástupní místa

trasa A - více zde

 

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko - ubytované na lůžku s rodiči

 

Wellness centrum Aquamarin, Podhajská

Orientační program zájezdu

1. den okolo 9 hodiny příjezd na TK Dunajská Streda, celodenní koupání, v podvečer přejezd na ubytování do penzionu Pulse

2. den snídaně,přejezd na  celodenní koupání v Patincích s přejezdem na  večeři do penzionu Pulse.

3. den snídaně,přejezd na koupání v Dunajské Stredě , návrat do ČR okolo 22 hodiny.

 

Termální lázně Podhájská- zimní sezóna do 28.5.2023

otevřený  jen Aquamarin.

termální lázně Dunajská Streda

 

Wellness centrum Aquamarin

Nově otevřené wellness centrum nabízí komplex služeb pro oddych a relaxaci. Svým návštěvníkům nabízí vnitřní a venkovní bazénový svět, vitální svět, tureckou koupel Hammam, oddychové prostory, botanickou zahradu a kavárnu. Vnitřní část se skládá z hlavního rekreačního bazénu s mnoha vodními atrakcemi - divoká řeka, masážní trysky, vodopád, vodní bar, vířivý a dětský bazén. Venkovní prostory poskytuje relax v termálních bazénech. Vitální svět nabízí procedury pro celkové uvolnění těla a upevnění zdraví - finskou a bio saunu, solnou a bylinkovou inhalaci, vodní peklo, tepidárium, ochlazovací bazén,...

 

Termální lázně Dunajská Streda

Thermalpark v Dunajské Stredě patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější rekreační středisko tzv. Žitného ostrova mezi Bratislavou a Komárnem. V areálu se nachází 7 bazénů s termální vodou, která má příznivé účinky na pohybový aparát a jeho nemoci a zároveň celkově přispívá k regeneraci organismu. Ve venkovním areálu je k dispozici plavecký, rekreační a italský bazén, rekreační bazén sedací. V kryté části thermalparku se nachází malý plavecký a dětský bazén, nově zrekonstruovaný bazén rotunda, wellness bazén s perličkovými masážními tryskami, tzv. divokou vodou a chrliči vody. Návštěvníkům jsou také nabízeny masáže, finská, parní a infra sauna a rehabilitační cvičení. Sportovně založení klienti zde najdou minigolf, volejbalové a fotbalové hřiště, plážový volejbal či tenisový kurt. Samozřejmostí jsou také občerstvovací služby.

Termální lázně Patince

Letní termální koupaliště Patince se nachází 15 km od Komárna směrem na Štúrovo při nejjižnější obci Slovenska, Patince. Areál se nachází v oblasti nejdelšího slunečního svitu a nejvyšších teplot naměřených na území naší republiky. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27C °. Jsme otevřený v letní sezóně denně od 8. do 20.hod. Pramen byl navrtání v r. 1953 a vytváří jezírko velikosti 20 x 30 m s max. hloubkou 2 m. Další zdroj minerální vody je v blízkosti termálního jezera. Jde vlastně o párový vrt vybudovaný na zlepšení hydrotechnických parametrů (velké vstupné rychlosti). Vrt je hluboký 160 m, zabudovaný však pouze do hloubky 146 m. Teplota vody je 27 ° C. Třetí pramen vyvěrá na louce před termálním jezerem směrem k areálu koupaliště. Vrt byl vybudovaný v r. 1982 na potřeby rekreačního střediska. Je hluboký 170 m a Su na něm ponechané ocelové Pražnice. Termální voda z vrtu vytéká vlastním přetlakem. Její teplota dosahuje 26-27 °C.Termální vodu z patinských pramenů s dobrým účinkem na lidský organismus zmiňuje ve svém díle i Matej Bel. Gróf Nedetzky dal vybudovat v okolí pramene vany, ve kterých se úspěšně léčili nemoci končetin.

 

 


 

 


 

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. č.: 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Online pojištění od Union

CZ dárkový kupón