Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Wellness zájezdy > Slovenské termální lázně

SLOVENSKÉ TERMÁLNÍ LÁZNĚ PODHÁJSKÁ A DUNAJSKÁ STREDA - PENZION PULSE -                   !! znovu otevřené !!

obec Podhajská

 

  • 3denní relaxační pobyt v PODHÁJSKÉ A DUNAJSKÉ STREDĚ
  • Ubytování v komfortním penzionu
  • Termální voda s léčivými účinky na nemoci pohybového aparátu

 

Penzion Pulse PodhájskáPoloha a vybavení

Penzion s luxusním ubytováním leží přímo v obci Podhájská v její nejkrásnější části - části Belek.  Neoddělitelnou součástí penzionu je také restaurace s barem a bazén. Penzion je od koupaliště vzdálen pouze několikset metrů.

 

Ubytování

Penzion disponuje 2 a 3-lůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), TV a skříněmi. Některé pokoje jsou klimatizované.

 

Slovenské lázně autobusem 2017Stravování:

Po dobu pobytu je zajištěna polopenze

 

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, každodenní přepravu na koupaliště a zpět, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

vstupné, pobytovou taxu (1 €/osoba/pobyt), cestovní připojištění (lze zajistit za 45 Kč/os/den,covid-19 krytí 70Kč /os/den )

penzion Pulse, lázně Podhájská 2017

 

Nástupní místa

trasa A - více zde

 

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko - ubytované na lůžku s rodiči

 

Wellness centrum Aquamarin, Podhajská

Orientační program zájezdu

1. den okolo 9 hodiny příjezd na TK Podhajská, celodenní koupání, v podvečer přejezd na ubytování do penzionu Pulse

2. den po snídani přejezd na TK Podhajská, program totožný s 1. dnem.

3. den po snídani přejezd na TK Dunajská Streda, celodenní pobyt, návrat do ČR okolo 22 hodiny.

 

Termální lázně Podhájská

termální lázně Dunajská Streda

„Světový unikát s blahodárnými účinky na lidský organismus“. Tak je nazýváno termální koupaliště v Podhájské, které je pro svou slanou vodu s léčivými účinky srovnáváno s Mrtvým mořem. Má příznivé účinky u nemocných revmatismem, cévními a kloubními onemocněními, bolestmi zad, osteoporózou, artrózou i artritidou. Je účinná u pacientů s kožními nemocemi, u trpících problémy s dýchacím ústrojím nebo zažívacího traktu. Léčí se zde dna, stimuluje štítná žláza, doléčují zlomeniny a bolestivé svaly. Areál  nabízí 10 bazénů – sedací, vířivý, vnější, 2x dětský, dětský klouzavý, 2x rekreační, dojezdový s tobogánem, plavecký a neplavecký. Součástí je i rekondičně-relaxační komplex poskytující masáže, vodoléčbu, elektroléčbu, hydromasážní vanu, solárium, saunu, vířivku, kadeřnické a kosmetické služby, občerstvovací zařízení.

 

Wellness centrum Aquamarin

Nově otevřené wellness centrum nabízí komplex služeb pro oddych a relaxaci. Svým návštěvníkům nabízí vnitřní a venkovní bazénový svět, vitální svět, tureckou koupel Hammam, oddychové prostory, botanickou zahradu a kavárnu. Vnitřní část se skládá z hlavního rekreačního bazénu s mnoha vodními atrakcemi - divoká řeka, masážní trysky, vodopád, vodní bar, vířivý a dětský bazén. Venkovní prostory poskytuje relax v termálních bazénech. Vitální svět nabízí procedury pro celkové uvolnění těla a upevnění zdraví - finskou a bio saunu, solnou a bylinkovou inhalaci, vodní peklo, tepidárium, ochlazovací bazén,...

 

Termální lázně Dunajská Streda

Thermalpark v Dunajské Stredě patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější rekreační středisko tzv. Žitného ostrova mezi Bratislavou a Komárnem. V areálu se nachází 7 bazénů s termální vodou, která má příznivé účinky na pohybový aparát a jeho nemoci a zároveň celkově přispívá k regeneraci organismu. Ve venkovním areálu je k dispozici plavecký, rekreační a italský bazén, rekreační bazén sedací. V kryté části thermalparku se nachází malý plavecký a dětský bazén, nově zrekonstruovaný bazén rotunda, wellness bazén s perličkovými masážními tryskami, tzv. divokou vodou a chrliči vody. Návštěvníkům jsou také nabízeny masáže, finská, parní a infra sauna a rehabilitační cvičení. Sportovně založení klienti zde najdou minigolf, volejbalové a fotbalové hřiště, plážový volejbal či tenisový kurt. Samozřejmostí jsou také občerstvovací služby.

 


 

 


 

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. č.: 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Slovenské termální lázně

 

Bešeňová

Bojnice

Dudince

Dunajská Streda

Lubovnianské Kúpele

Patince

Piešťany

Podhájská

Rajecké Teplice

Šamorín

Štúrovo

Trenčianské Teplice

Turčianské Teplice

Velký Meder

Vyšké Ružbachy

 

Nevybrali jste si z naší nabídky destinací? Nebo máte nějaký dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle: 777 928 872 na na info@ckkalla.cz a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.

Online pojištění od Union

CZ dárkový kupón