Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Lyžařské zájezdy > Lyžování Rakousko > Saalbach Hinterglemm - Penzion JHA

 

Penzion JHA*** v Zell am See

Saalbach - Rakousko

 

Skimapa SaalbachNejvětší rakouský skiareál, ležící v Salzbursku, asi 20 km SZ od Zell am See. Oblast známá jako „Skicircus“ je považována za jednu z nejkvalitnějších lyžařských oblastí Rakouska. Spojení tří údolí umožňuje jízdu na upravených sjezdovkách všech stupňů obtížnosti bez opakování jízdy na téže sjezdovce během dne. Vrcholem pro náročné jsou pak závodní FIS tratě z hřebenu Zwölferkogel, prověřené závody Světového poháru. K superlativům tohoto střediska patří fantastické, široké carvingové svahy do Leogangu, liduprázdné sjezdovky pod nejvzdálenějším vrcholem Spieleckkogel nebo přes 100 km freeridových sjezdů v hlubokém sněhu a 5 snowparků. Široká je i nabídka polyžařské zábavy a relaxace – rekonstruovaný plavecký bazén v Zell am See,lyžování rakouské Alpy Saalbach termální aquapark Tauern Spa Kaprun nebo večerní procházky kolem Zellerského jezera s návštěvou lázeňského městečka Zell am See.

 

Poloha

Penzion JHA✌✌✌ Zell am See leží na jižním břehu Zellerského jezera v části Schüttdorf, asi 20 min. od centra Zell am See a asi 20 km od Saalbachu. Doprava ke sjezdovkám je zajištěna autobusem CK (1x denně).

 

Ubytováníubytování Saalbych, Zell am See

Penzion je moderně zařízen, má 2- až 6-lůžkové pokoje se sprchou a WC. Všechny pokoje mají palandy (povlečení je k dispozici, klient povléká sám). V objektu je jídelna, společenská místnost, TV-sál, terasa s výhledem na jezero, recepce s automaty na nápoje a kávu. V asi 10 km vzdáleném Kaprunu je aquapark Tauern Spa Kaprun s termálními bazény, vířivkami a saunou.

 

Skipas

Penzion Zell am See

2-denní skipas ,,Skicircus“ s platností: Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn na příslušný počet dnů včetně skibusů ve středisku. Kauce na skipas 2 €.

 

  • Převýšení 800-2.096 m n.m.
  • 270 km 48 km 110 km 112 km
  • 243 km 21 x 22 x 27 x
  • 5x snowboard park
  • další možnosti střediska: snowtubingová dráha, noční lyžování, rekonstruovaný plavecký bazén v Zell am See, termální aquapark Tauern Spa Kaprun, večerní procházky kolem Zellerského jezera s návštěvou lázeňského městečka Zell am See
  • další možnosti střediska: snowtubingová dráha, noční lyžování, rekonstruovaný plavecký bazén v Zell am See, termální aquapark Tauern Spa Kaprun, večerní procházky kolem Zellerského jezera s návštěvou lázeňského městečka Zell am See

 

Stravování

Polopenze v samoobslužné jídelně: snídaně bufet, večeře o třech chodech (polévka, hlavní jídlo, dezert). Nápoje se hradí zvlášť. První den je bez večeře.

 

Doprava

Autobusem z Brna v ceně nebo vlastní dopravou. Odjezdová místa, časy odjezdů a cena za přepravu zde.

 

Program zájezdu

1. den: odjezd z Brna v den uvedený v tab. 16 ve 13 h. (ostatní nástupní místa zde), příjezd do střediska ve večerních hod., ubytování, nocleh bez večeře.
2. den: snídaně, celodenní lyžování, večeře, nocleh.
3. den: snídaně, ukončení ubytování, celodenní lyžování, odjezd do ČR v 17 hod., příjezd do Brna v den uvedený v tab. kolem půlnocí až jedné hodiny ranní následujícího dne a dále dle jednotlivých výstupních míst.

 

Cena zahrnuje

2x ubytování vč. pobytové taxy • 1,5x polopenzi (2x snídaně, 1x večeře) • povlečení a úklid • 2-denní skipas • dopravu busem z Brna • skibusy ve středisku • doprava do střediska a zpět (1x denně) • služby technického průvodce • pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

 

Cena nezahrnuje

Komplexní cestovní pojištění * ručníky a hygienické prostředky * kauci za keycard 2 €

 

Příplatky

Svoz do Brna: odjezdová místa s příplatky za svoz zde.

Parkování na terminálu CK po dobu zájezdu: 150 Kč/auto

 

Slevy

Sleva za včasný nákup:
3 % z tabulkové ceny záloha do 30. 11. 2016

Dětská a juniorská sleva na skipas:
– dítě 0–6 let (2011 a mladší) –2.000 Kč
– junior 7–16 let (2001–2010) –1.000 Kč
– junior 17–19 let (1998–2000) –500 Kč

Sleva pro nelyžaře a běžkaře: –2.000 Kč

Sleva pro vlastní dopravu: –500 Kč

 

Pokyny k autobusové dopravě zde

Pokyny k vlastní dopravě zde

 

Zájezd ve spolupráci s CK Victoria - všeobecné podmínky v pdf zde.

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel.  777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon