Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2020 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2020.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Pobytové zájezdy > Chorvatsko > Poloostrov Pelješac

Nabídka ubytování v letovisku Orebič

 

stany

Hotely a apartmány

 

 

 

 

Poloostrov Pelješac – Orebič

Letní dovolená poloostrov PelješacPoloostrov PELJEŠAC - druhý největší poloostrov na Jadranu leží v blízkosti starobylého Dubrovníku a přísluší do nejjižnější správní oblasti Chorvatska. Je 65 km dlouhý a pouze 3-7 km široký. S pevninou je spojen úzkou šíjí u městečka Ston. Spojení je možné též trajektem Ploče-Trpanj. Ve vnitrozemí se pěstuje vinná réva, v jihozáp. části se daří citrusům. Nejvyšším vrcholem je Sv. Ilja (961 m n.m.). Oblast nabízí stabilní počasí a krásné oblázkové pláže.

Orebič je malebné městečko obklopené piniemi, palmami, oleandry a kaktusy. Orebič je znám jako domov mořeplavců, kteří zde od 13. stol. stavěli krásné kamenné domy. Příznivé větry a termické proudy v Pelješackém kanálu, oddělujícího Pelješac od ostrova Korčula, vytvářejí ideální podmínky pro surfování.

 

 

Nevybrali jste si z naší nabídky? Nebo máte zájem o jinou destinaci Chorvatska? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle 777 928 872, na info@ckkalla.cz a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon