Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Školy a Kolektivy > Osvětim a Wieliczka

 

OSVĚTIM A SOLNÝ DŮL WIELICZKA

1-denní poznávací zájezd

 

Koncentreční tábor OsvětimOsvětim - prohlídka největšího německého nacistického koncentračního a vyhlazovacího tábora druhé světové války Auschwitz a Birkenau (Německé překlady města Osvětim a vesnice Březnika). Tábor byl zřízen nacistickým Německem k provádění své politiky konečného řešení, které mělo za cíl masové vyvražďování židovského národa v Evropě. Během cca 3,5 hod. prohlídky shlédneme autentická místa koncentračního tábora - zbytky plynových komor a kremačních jam na pece, oplocení, komíny a další. Dnes je objekt památníkem připomínající celému světu odpornost nacistického režimu a utrpení milionů lidí z celé Evropy.

 

Solný důl Wieliczka - "polská solná katedrála". Solný důl, který leží pod městem Wieliczka v blízkosti Krakowa byl v provozu nepřetržitě od 13. století až do prvního desetiletí 21.století, kdy byla těžba soli přerušena z Solný důl Wieliczka - důvodu vysokých nákladů. Z celkové délky 300 km chodeb si prohlédneme trasu o délce 3,5 km, která zahrnuje prohlídku soch historických i mýtických postav vytvořených z kamenné soli, navštívíme klenutou síň, kapli, podzemní jezero a také výstavu přibližující historii težby soli. V roce 1978 byl zapsán na seznam památek UNESCO.

 

Program zájezdu

V nočních hodinách odjezd z Vámi stanoveného místa. Okolo 9. hodiny ranní příjezd do Osvětimi - cca 3,5 hodinová prohlídka areálu Auschwitz a Birkenau. V odpoledních hodinách přejezd do Solného dolu Wieliczka. Po prohlídce odjezd zpět do ČR.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, technický doprovod

 

Cena nezahrnuje

pojištění do zahraničí (45 Kč/os./den), vstupné do navštívených objektů

 

Vstupné Osvětim -

- průvodce pro skupinu 10 - 30 osob - 480 zl/skupina

- poplatek za sluchátka 3 zl /os.

Vstupné Wieliczka - vstupné 84 zl/dosp.os.; 64 zl/do 25 let s platným studentským průkazem

Ceny vstupů pouze orientační.

 

Program zájezdu lze individuálně upravit dle Vašich požadavků a přání. V případě zájmu lze cenu vstupného zahrnout do základní ceny (počítáno dle velikosti a věkového složení skupiny).

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min.  40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 kilometrů. Každá 21. osoba má zájezd ZDARMA. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých kilometrů). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon