Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > O nás > Nástupní místa

 

NÁSTUPNÍ MÍSTA A SVOZOVÉ TRASY zájezdy Kalla CZ, Litomyšl

 

Doprava je vždy uskutečňována luxusními klimatizovanými autobusy vybavenými TV s DVD, kávovarem, ledničkou a WC. Během cesty lze u řidičů zakoupit kávu, čaj, minerální vodu či pivo. CA Kalla CZ s.r.o. si vyhrazuje právo využít ve frekventovaných termínech nebo pro vytížení autobusu autobusové přepravy partnerských CK a na svozové trasy využít mikrobusy.

 

Nástupní místa a svozové trasy

Trasa A – Litomyšl, Svitavy, Letovice, Brno

Trasa B - Litomyšl, Polička, Hlinsko, Havlíčkův Brod, Humpolec, České Budějovice

Trasa C - Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Praha

+ 200 Kč Vysoké Mýto, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Pohodlí, Sebranice, Lubná, Polička, Choceň, Dolní Újezd; +300Kč Lanškroun, Letohrad, Kostelec n. Orl., Skuteč, Proseč, Moravská Třebová; +350Kč Jablonné n. Orlicí, Rychnov n. Kněžnou, Týniště n. Orlicí, Třebechovice p. Orebem, Holice, Žamberk, Vamberk; + 500Kč Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Náchod; +700 Kč Praha, Kolín, Poděbrady

 

Nástupní místa a svozové trasy jsou uskutečněny pouze při minimálním počtu 8 osob. Při nedosažení tohoto počtu Vám bude nabídnuto jiné realizované nástupní místo a případně vrácena částka za uhrazené nástupní místo. Nástupní místa jsou považována za doplňkovou službu a nejsou důvodem k odstoupení od smlouvy. Po předchozí domluvě v CK, přistavíme za poplatek mikrobus či autobus i do míst neuvedených ve svozových trasách.

 

Na zájezdy pořádané naší cestovní kanceláří jste dopravovány luxusními klimatizovanými autobusy, které si můžete prohlédnout zde.

 

Přepravované osoby jsou povinni dbát pokynů řídičů či vedoucího zájezdu, a to především z bezpečnostních důvodů (použít bezpečnostní pásy, neležet v uličce, nesedět na schodech, atd). Ve všech autobusech platí přísný zákaz kouření a nadměrného požívání alkoholu. Cestovní kancelář i přepravce si vyhrazuje právo vyloučit ze zájezdu či přepravy osoby podnapilé, pod vlivem omamných látek, osoby chovající se hlučně, reprotukující hlasitě hudbu a jinou audiovizuální techniku, osoby chovající se vulgárně vůči ostatním učástníkům zájezdu, řidičům a průvodcům a osoby znečišťující a poškozující autobus, a to bez jakéhokoli nároku na kompenzaci.

Vždy po 3 - 4 hodinách jízdy jsou prováděny povinné bezpečnostní a hygienické přestávky. Přepravce vždy zastavuje na veřejném WC (může být i placené) a žádáme cestující aby toto WC využili. WC v autobuse slouží pouze pro nouzové situace.

Každý cestující je povinnen překontrolovat platnost svých cestovních dokladů. Přepravce ani CK neodpovídá za vyloučení cestujícího z přepravy z důvodu neplatných dokladů po celní či hraniční kontrole. Náklady na cestu zpět hradí sám cestující bez jakékoli kompenzace.

 

Přeprava zavazadel

Každý cestující je za asistence řidiče povinnen naložit svá zavazadla do autobusu a po skončení přepravy si jej také převzít. Cestující je povinnen označit svá zavazadla viditelně, tak aby nedošlo k záměně se zavazadlem jiného cestujícího. Dopravce ani cestovní kancelář Kalla CZ, nebere žádnou odpovědnost za případnou záměnu či ztrátu zavazadel, mimo doby přepravy. Dopravce ani CK nemá odpovědnost za věci zapomenuté ve vozidle a za poškození křehkých věcí či elektroniky uložených v zavazadlovém prostoru. Dále CK i dopravce doporučuje nenechávat během přestávek v autobuse cenné věci (elektroniku, finance, atd.). Za jejich odcizení CK ani dopravce nebere odpovědnost.

 

Vzhledem k tomu, že objem zavazadlových prostor je limitován a k nutnosti dodržení mezinárodně platných předpisů o provozní hmotnosti autobusů týkajících se jejich přetěžování, je nutné, aby klienti omezili počet a velikost svých zavazadel. Za běžnou velikost považujeme 1 kufr, či sportovní tašku o max. hmotnosti 15 kg + 1 malé příruční zavazadlo do autobusu (skladné do prostoru pod sedadlem či nad sedadlem cestujícího). Pokud některý klient tuto normu překročí, je dopravce či zástupce CK oprávněn některé ze zavazadel z přepravy vyloučit, aby nedošlo k přetížení autobusu a zamezilo se tak případným problémům a placení vysokých pokut, které nebude hradit ani přepravce, ani CK. Dále CK i dopravce doporučuje pro cesty v noci vzít si do autobusu lehkou deku a malý polštářek.

 

Přeprava nadměrných zavazadel (nad 15kg) je možná po domluvě v CA a to za příplatek 200 Kč/kus. CA Kalla CZ si vyhrazuje právo nepřepravit nadměrné zavazadlo překračující daný limit.

 

Přeprava kola - 1500Kč/kus

Přeprava kočárku - 200Kč/kus

 

Na zimní lyžařské zájezdy je povoleno přepravovat pouze jedno lyžařské vybavení - lyže nebo snowboard.

 

Nabízíme Vám také možnost zakoupení místenky v autobuse - 200 Kč/os.

 

Pro Váš větší komfort Vám nabízíme zakoupení 1 sedačky na víc - 500 Kč/os. Sedačku je možné dokoupit pouze v případě volných míst v autobuse.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon