Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2018 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2018.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Poznávací zájezdy > Muzikály

 

MUZIKÁLY V PRAZE

1-denní zájezd na muzikál do Prahy

 

Pro objednání zájezdu nás kontaktujte na níže uvedených tel. číslech.

 

 

Drácula - hudební divadlo Karlín

termín: 25.3.2018

cena: 1.150 Kč (přízemí  - ř.12,16,)

cena : 1050 Kč (přízemí - ř. 2- 13, 4 vpravo, 1.balkon ř. 4)


hudební muzikál DraculaMuzikál Dracula z autorské dílny Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese měl světovou premiéru v roce 1995 v Pražském Kongresovém centru a téměr okamžitě byl nazván muzikálem století. Po několika úspěšných a neúspěšných znovuuvedení, nastudovali muzikál herci z hudebního divadla Karlín. Muzikál vznikl na námět Strokerova románu Drákula, jejž se však drží jen velmi volně. Odehrává se v 15.století, v devatenáctém stolení a také v neurčité blízké budoucnosti.

V hlavních rolích: D. Hůlka, E. Burešová, I. Hrbáč, R. Genzer, J. Vágner, H. Křížková a další

 

Ples upírů - divadlo Hybernia

termín: 18.3.2018

cena: 1399 Kč (sektorF,5.2,sektor G,řada2

cena : 1299 Kč ( sektor F,5.6,sektorG,ř.6)

muzikál ples upírůSvětově proslulý muzikálový hit vznikl na motivy stejnojmenného filmu Romana Polanského. Původně rakouský muzikál se poprvé hrál ve Vídni v říjnu roku 1997 a získal takovou popularitu, že v roce 1998 vyhrál cenu IMAGE AWARD za nejlepší muzikál. Ples upírů byl uveden mimo jiné na newyorské Broadway, v Berlíně, Tokiu, Varšavě, Hamburku, Antverpách, Budapešti, Paříži a v dalších metropolích.
Romantický příběh lásky se odehrává v Transylvánii a nabídne kromě velkolepé scény také dvě desítky tanečníků a pohádkové kostýmy.

V hlavních rolích: M. Vojtko, N. Grossová, P. Vítek, M. Nosková, M. Malá a další

 

Mefisto- divadlo Hybernia

termín: 24.2.2018

cena: 1O50 Kč ) přízemí ř.12,13)

990 Kč (přízemí řada 17 - sedadla 1 - 20)

Mefisto - muzikál

0

Mefisto je vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo.

Láska, humor, napětí, ale hlavně lákavá ďáblova nabídka v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovunalezeného mládí.

Velkolepě pojatý muzikál MEFISTO byl uveden u příležitosti 10. výročí otevření Divadla Hybernia.

Atraktivní příběh na faustovské téma "být stále mlád" ve výpravném muzikálu zpracovali autoři Zdeněk Zelenka (scénář a režie), Daniel Barták (hudba), Boris Pralovszky (texty písní) .
 

Ceny muzikálů zahrnují:

autobusovou dopravu, vstupenku na muzíkál, technický doprovod

 

Nástupní místa na uvedené muzikály:

Kostelec nad Orlicí, amberk, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Litomyšl, Vysoké Mýto, Chrudim nebo Holice, Pardubice, Hradec Králové

 

Ve spolupráci s CK Kalousek - všeobecné podmínky v pdf zde

 

Pro více informací a rezervace nás kontaktujte na tel. číslech 777 928 872 nebo na e-mail: info@ckkalla.cz. Rádi Vás obsloužíme .

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon