Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2018 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2018.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Poznávací zájezdy > Míšeňská porcelánka a popelčin zámek Moritzburg

Míšeňská porcelánka a Popelčin zámek Moritzburg

Míšeňská porcelánka a Popelčin zámek Moritzburg
Míšeňská porcelánka a Popelčin zámek Moritzburg
Č. zájezduTermíndosp.os.dítě do 15ti letRezervovat
903063.6.20171490,-1450,-

Míšeňská porcelánka a Popelčin zámek Moritzburg

porcelánka Míšeň autobusem 2018Vydejte se s námi za historií míšeňského porcelánu a na místa, kde vznikala pohádka Tři oříšky pro Popelku.

 

Míšeňská porcelánka a Míšeň

Světoznámá porcelánka byla založena před více jak 300 lety, v roce 1710, jako první evropská porcelánka. Prohlédme si její výrobní dílnu a navštívíme výstavní síň se starými i moderními porcelánovými výrobky, které jsou po desetiletí značeny symbolem zkřížených mečů. Projdeme se také historickým centrem města a navštívíme hradní vrch Popelčin zámek Moritzburg 2018se dvěma zámky.

 

Zámek Moritzburg

Nedaleko Drážďan leží barokní lovecký zámek Moritzburg, který se řadí mezi nejkrásnější zámky celého Německa. Všichni ho ale dobře známe z české pohádky Tři oříšky pro Popelku, která se zde natáčela. Prohlédneme si unikátní sbírku paroží v zámecké jídelně, cenné tapety a barokní nábytek v ostatních zámeckých sálech. Projdeme se také zámekcým parkem.

 

Orientační program zájezdu

V raních hodinách (cca 3:30 - 4:30 hod) odjezd z ČR. Dopoledne příjezd do Míšně, kde si prohlédneme místní porcelánku a také historické centrum města. Poté přejedeme na zámek Moritzburg, kde navštívíme zámek a zámecké zahrady. V podvečer odjezd do ČR - příjezd okolo 23 hodiny.

 

Cena zahrnuje

doprava klimatizovaným autobusem, vstupné na zámek Moritzburg a do Míšeňské porcelánky, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje

cestovní připojištění (24 Kč/os/den), případné další vstupné

 

Nástupní místa

trasa C + svozové trasy - více zde

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz. Rádi vás obsloužíme.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon