Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2021.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Wellness zájezdy > Bükfürdö - hotel Répce

Hotel Répce - prodloužený víkend v Bükfürdö

Hotel Répce - prodloužený víkend v Bükfürdö
Hotel Répce - prodloužený víkend v Bükfürdö
Č. zájezduTermín2-lůžko/os.1-lůžko/os.přistýlka dosp.osoba dítě do 14ti lettyp dopravyRezervovat
902402024.10. - 27.10.20205240,-6140,-4240,-3740,- BUS
9022820VD24.10. - 27.10.20204850,- 5850,- 3850,- 3450,- VLASTNÍ

Zájezd je pro Vás  v  lastiku již 10%.

Pro velkou spokojenost klietů doporučujeme :

Maďarské termální lázně Bükfürdö

4-denní pobyt v hotelu Répce

 

  • AKCE - ZÁLOHA POUZE 1000 Kč/os.!do 30.6.2020
  • v ceně zahrnuto základní vstupné do lázní                                                 
  • hotel s lázněmi spojen krytou chodbou

 

Lázně Bükfürdö

zájezdy autobusem Maďarské termální lázně 2017

Léčebné lázně, jejichž léčebný pramen získal po zásluze proslulost po celé Evropě, leží na západní hranici Maďarska. Na návštěvníky zde čakají hned 3 zóny plné aktivního i pasivního odpočinku a relaxace.

Léčivé lázně a koupaliště - I. zóna, ve které Vás ke koupeli zvou kryté, polokryté a otevřené bazény s léčivou vodou o teplotě 32 - 38°C a bazény vhodné ke koupání a sport s teplotou 26 - 28°C. Samozřejmostí jsou bazény i pro děti, které si zde mohou užívat koupání za bezpečných podmínek. K dispozici je i tzv. budova s odpočinkovou zónou, kde se návštěvníci mohou oddávat dokonalému odpočinku v těsné blízkosti přírody. hotel Répce 2017Milovníkům pohybu je k dispozici plážový volejbal, foot tenis, badminton, atd.

Zážitkové lázně - II. zóna jsou celoročně otevřené kryté zážitkové koupele nabízejí osvěžení všem generacím. Nezapomenutelný zážitek slibují bazény divoká řeka, bublinková lůžka i bublinkové koupele. Dětem je nabízeno brouzdaliště a krytý zážitkový komplex skluzavek.

Svět sauny - III. zóna nabízí exkluzivní svět sauny, ve kterém naleznete tepidárium, parní lázně, termální lázně Bükfürdö autobusem 2017infra a finskou saunu, aromatickou saunu a venkovní finskou saunu. Odpočinek po saunování zajistí saunový dvůr a kryté saunové odpočinkové prostory. V sauně nejsou odděleny prostory pro muže a ženy, vstup pouze bez plavek s pužitím ručníku/prostěradla, zákaz vstupu dětem do 14ti let.

Zdejší léčivá voda je vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí a může být použita při bechterově chorobě, artróze, osteoporóze ortopedických a neurochirurgických operacích, urologických zánětech a mnoha dalších chorob.

 

Ubytování

Pro klienty je zajištěno ubytování ve 3* hotelu Répce, který je ubytování hotel Répce Maďarskospojen s areálem lázní krytou vytápěnou chodbou. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky disponují TV, minibarem a koupelnou s WC. V hotelu dále naleznete wellness (bazén, jacuzzi, perličková lázeň, sauna) kosmetické či kadeřnické služby, obchůdek, internet i posilovnu.

 

Stravování

v hotelové restauraci je zajištěna polopenze formou bufetových stolů. Vybrat si můžete z vynikajících pokrmů mezinárodní i maďarské kuchyně.

 

autobusový zájezd Maďarské lázně 2017Program zájezdu

1. den v ranních  hodinách (4.hod.)odjezd z ČR. Okolo 10 hodiny příjezd do Bükfürdö, vyzvednutí vstupenek do lázní -večeře, volný program,welnes na hotelu

2. a 3. den celodenní pobyt v lázních, případně procházky po Bükfürdö

4. den odjezd do ČR v dopoledních  hodinách , návrat v odpoledních hodinách.

 

Cena zahrnuje

Autobusový zájezd = dopravu klimatizovaným autobusem, 3x ubytování s polopenzí( švédské stoly), základní vstupné na 3 dny do lázní (I. zóna - Léčivé lázně a koupaliště), použivání hotelového wellness, technický doprovod, zákoné pojištění CK

vlastní doprava = 3x ubytování s polopenzí, parkovné základní vstupné na 3 dny do lázní (I. zóna - Léčivé lázně a koupaliště), použivání hotelového wellness, technický doprovod, zákoné pojištění CK.

Klienti jedoucí vlastní dopravou, naplánujte svůj příjezd do lázní na 10 hodinu dopolední.

 

Cena nezahrnuje

připojištění do zahraničí (24 Kč/os/den), vstupné do II. a III. zóny lázní, pobytovou taxu 2€/os/noc, vratnou kauci 200 Kč/os - elektronická vstupenka do lázní

 

Orientační vstupné

I.a II. zóna - vstupné zahrnuté do ceny zájezdu

 

 

 

Nástupní místa

trasa A - více zde

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. č.: 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.


Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon