Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2021 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2021.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Lyžařské zájezdy > Lyžování Švýcarsko

 

Lyžování Švýcarsko

 

Wallis

Graubünden

 

 

 

Lyžování Švýcarsko 2018Švýcarsko se v průběhu let stalo synonymem vysokého standardu, kvalitních služeb a komfortního servisu. Pro mnoho lidí je bezpochyby právem skutečnou top lyžařskou destinací. Na horách se tradičně setkáte s milými a příjemnými lidmi, kteří si svých hostů váží a po generace si zakládají na poskytnutí služeb nejvyšší kvality. Lyžování zde je vskutku vysokohorské. Najdete zde mnoho čtyřtisícovek a také nejvíce ledovců Evropy. Díky umístění sjezdových tratí ve vyšších nadmořských výškách a zpravidla velmi slušnému zasněžování se určitě nemusíte bát návštěvy Švýcarska v okrajových termínech sezóny. Lyžařská střediska nabízejí vysoký standard. Vychutnáte si výrazná převýšení, spanilé sjezdy do údolí či extrémní a dobře vybavené snowparky. Pro odpočinek a relaxaci jsou k dispozici termální lázně, vyhlídkové vyjížďky na saních tažených koňmi či panoramatické výlety vlaky.

 

Nevybrali jste si z naší nabídky hotelů a penzionu? Nebo máte zájem o jinou destinaci Švýcarska? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle 777 928 872 na na info@ckkalla.cz a my Vám rádi vypracujeme nabídku dle Vašich požadavků.

 


Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon