Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

CA KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2018 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2017.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Lyžařské zájezdy > Lyžování Slovinsko

 

Lyžování Slovinsko

 

Julské Alpy

 

 

 

Slovinské Alpy 2018

Jedna z nejmenších alpských zemí stojí nezaslouženě na okraji zájmu české lyžařské obce, která každoročně míří do Alp za sněhovými radovánkami. Největší sjezdařská velmoc mezi slovanskými státy nabízí několik lyžařských středisek, které uchvátí jak náročnější jezdce, tak i pohodové lyžaře bažící po klidu rodinných areálů. Pozoruhodná je i typická pohostinnost místních obyvatel, s nimiž navíc můžete konverzovat u sklenice místního piva či vína příbuzným jazykem a to za přijatelné ceny. Slovinsko si totiž i po přijetí eura drží ceny srovnatelné s našimi.

 

Nevybrali jste si z naší nabídky hotelů a penzionu? Nebo máte zájem o jinou destinaci Slovinska? Neváhejte a kontaktujte nás na 461 618 087, 777 928 872, na info@ckkalla.cz nebo nás navštivte v naší kanceláři na Smetanově náměstí 58 v Litomyšli a my Vám rádi vypracujeme nabídku dle Vašich požadavků.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

Online katalog zájezdů

Objednání katalogu CK

CZ dárkový kupón

czkupon