Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2018 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2018.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Lyžařské zájezdy > Lyžování Rakousko

 

Lyžování Rakousko

 

Tyrolsko

Salcbursko

Štýrsko

Korutany

Horní Rakousko

Dolní Rakousko

Voralberg

 

 

 

 

 

Lyžování Rakousko 2018Rakousko lze bez nadsázky označit za kolébku alpského lyžování. K dnešnímu dni najdeme v Rakousku na 367 lyžařských středisek, které čítají pes 22 000 km sjezdových tratí, více jak 3 500 lanovek a 8 ledovcových areálů, kde se můžete oddávat zimnímu sportu takřka po celý rok. V celém rakousku se setkáte s rodinnou atmosférou a pohostinností místních obyvatel, kteří Vás přivítají s otevřenou náručí ve svých penzionech, gasthofech a menších rodinných hotelech. V Rakousku najdete mnoho sdružených středisek, které můžete navštívit s jednotnou permanentkou – například Ski amadé či Top Ski Kärnten. Mnoho areálů je dokonale propojených, takže můžete prolyžovat desítky kilometrů tratí s lyžemi na nohou. Rakousko se řadí k zlatému středu upravenosti tratí, nadmořských výšek i cen.

 

Nevybrali jste si z naší nabídky hotelů a penzionu? Nebo máte zájem o jinou destinaci Rakouska? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle 777 928 872, na info@ckkalla.cz  a my Vám rádi vypracujeme nabídku dle Vašich požadavků.Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon