Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Školy a Kolektivy > Legoland Německo

Levný zájezd do zábavného parku Legoland Německo Günzburg 2020

Levný zájezd do zábavného parku Legoland Německo Günzburg 2020
Levný zájezd do zábavného parku Legoland Německo Günzburg 2020
Č. zájezduTermíndosp.os.dítě do 12-ti letRezervovat
90220celoročně1590,-1490,-

 

Tato nabídka platí pro školní skupiny a velké kolektivy. Nabídku zájezdu LEGOLAND pro individuální klienty naleznete zde.

 

 

ZÁJEZD NA LEGOLAND Německo Günzburg

 

Zábavní park Legoland, NěmeckoV blízkosti německého města Günzburg leží zábavní park Legoland, který je považován za jednu z nejoblíbenějších turistických atrakcí v celém Bavorsku.

 

Zábavný park Legoland Německo - to je dobrodružný svět plný snů a fantazie, ve kterém si své dobrodružství můžete prožít jako statečný rytíř, krásná princezna, nebezpečný pirát, objevitel, vynálezce či opravdový závodník. Na 50 atrakcí se rozprostirá v osmi tématických světech jako je například Země rytířů, Lego city, Miniland či Země pirátů. dobrodružný svět plný snů a fantazie, LegolandMůžete si vypůjčit legolodičku a obeplout malý kanál, na koníku projet dráhou Royal Just symbolizující středověkou bitvu, důlním vozíčkem sjet dráhu Dragon Hunt, na kánojích sjet řeku, kterou hlídá obří lego dinosaurus, zabojovat si v obří vodní bitvě nebo absolvovat projížďku jeepem na Safari. Nechybí ani horské dráhy, jízdy na vlnách, rýžování zlata, krocení ohnivého draka nebo zkoumání žraloků či rejnoků v podvodním světě.

V Minilandu jsou z malých lego kostiček postaveny i modely měst a turistických atraktivit. Najdeme zde Benátky, Berlín, Hamburský přístav, Mnichovské letiště, Amsterdam či bavorský zámek Neuschwainstein.Legoland - svět pro děti i dospělé

Napříč parkem Vás povozí vláček Lego Express a na celý park se Vám naskytne nádherný výhled z  padesátimetrové vyhlídkové věže. Navštívit můžete i Lego Factory, ve které se dozvíte o výrobě kostiček.

Perličkou celé návštěvy Legolandu je jistě získání vlastního řidičského průkazu v dětské autoškole (pro děti 7 - 13 let).

To vše a mnohem více zažijete, navštívíte-li Legoland - ráj pro děti i dospělé.

Legoland - Německo

Hromadu atrakcí doplňují obchůdky s legem a všemi možnýmmi suvenýry. O hlad se pak postará

několik stánků s občerstvením.

 

Program zájezdu do Legolandu

V brzkých ranních hodinách odjezd do Německého Legolandu z Vámi stanoveného místa. Celodenní pobyt. V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat v nočních hodinách.

 

Cena zájezdu do Legolendu v Německu zahrnuje

dopravu klimatizovaným autobusem, technický doprovod

 

Cena zájezdu do zábavného parku  v Günzburg nezahrnuje

vstupné do areálu, cestovní připojištění (45Kč/os./den), poplatek za řidičský průkaz 5€, služby průvodce

 

Orientační cena vstupného

dospělá osoba nad 17 let   33,50 EUR

dítě 3 - 17 let.                   27  EUR

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min. 40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 kilometrů. Každá 21. osoba má zájezd ZDARMA. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých kilometrů). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon