Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Poznávací zájezdy > Legoland

 

Zábavný park Legolend Německo - RÁJ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ 1-denní zájezd

 

zájezd zábavný park Legoland Německo GünzburgV blízkosti německého města Günzburg leží zábavní park Legoland, který je považován za jednu z nejoblíbenějších turistických atrakcí v celém Bavorsku.

 

Zábavný park Legoland pro děti

- to je dobrodružný svět plný snů a fantazie, ve kterém si své dobrodružství můžete prožít jako statečný rytíř, krásná princezna, nebezpečný pirát, objevitel, vynálezce či opravdový závodník. Na 50 atrakcí se rozprostirá v osmi tématických světech jako je například Země rytířů, Lego city, Miniland či Země Legoland Německý zábavný park pro dětipirátů. Můžete si vypůjčit legolodičku a obeplout malý kanál, na koníku projet dráhou Royal Just symbolizující středověkou bitvu, důlním vozíčkem sjet dráhu Dragon Hunt, na kánojích sjet řeku, kterou hlídá obří lego dinosaurus, zabojovat si v obří vodní bitvě nebo absolvovat projížďku jeepem na Safari. Nechybí ani horské dráhy, jízdy na vlnách, rýžování zlata, krocení ohnivého draka nebo zkoumání žraloků či rejnoků v podvodním světě.

V Minilandu jsou z malých lego kostiček postaveny i modely měst a turistických atraktivit. Najdeme zde Benátky, Berlín, Hamburský přístav, Mnichovské letiště, Legoland Německý zábavný park pro děti GünzburgAmsterdam či bavorský zámek Neuschwainstein.

 

Zábavný park Legoland mapa

Napříč parkem Vás povozí vláček Lego Express a na celý park se Vám naskytne nádherný výhled z padesátimetrové vyhlídkové věže. Navštívit můžete i Lego Factory, ve které se dozvíte o výrobě kostiček.

 

Perličkou celé návštěvy Legolandu je jistě získání vlastního řidičského průkazu v dětské autoškole (pro děti 7 - 13 let).

Legoland Günzburg Německý zábavný park pro děti

To vše a mnohem více zažijete, navštívíte-li Legoland - ráj pro děti i dospělé.

Hromadu atrakcí doplňují obchůdky s legem a všemi možnýmmi suvenýry. O hlad se pak postará několik stánků s občerstvením.

 

Program zájezdu do německého zábavního parku Legoland

V nočních hodinách odjezd z ČR. Celodenní pobyt v zábavním parku Legoland. V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat v nočních hodinách.

 

Cena zájezdu do Legolandu zahrnuje

dopravu klimatizovaným autobusem, technický doprovod

 

Cena zájezdu do Legolandu nezahrnuje

vstupné  cca 33€/os.,dítě od3-7let cca 27€/os.,cestovní připojištění (45 Kč/os.), poplatky za některé atrakce (řidičský průkaz, rýžování zlata)

 

Záloha 50% z ceny zájezdu

 

Nástupní místa zájezdu do Legolandu :

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (OMV), Praha, Plzeň;
+ 300 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.
+ 500 Kč/os.: Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod, Moravská Třebová, Hlinsko, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Chlumec nad Cidlinou, Přelouč.

 

 

Přihláška na zájezd do Legolandu

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz. Rádi Vás obsloužíme.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon