Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Školy a Kolektivy > Bavorské Alpy

 

BAVORSKÉ ALPY - po stopách Ludvíka II

 

Bavorské Alpy ChienseeNejvětší a možná i nejhezčí spolkovou zemí Německa je Bavorsko. Příznačné pro tuto zem je nedotčená příroda, Alpské scenérie, překrásná jezera, ale i historická města plná památek a honosné zámky. Během našeho zájezdu se pokusíme nabídnout Vám zlomek od každého.

 

Program zájezdu

1. den: V brzkých ranních hodinách odjezd z ČR.  Příjezd k  největšímu bavorkému jezeru Chiemsee, které je přezdívané "Bavorské moře". Na jednom z jezerních ostrovů nechal Ludvík II. Bavosrké Alpy zámek Neuschwansteinvystavět zámek ve stylu Versailess - zámek Horrenchiemsee, ke kterému se dostaneme lodí z městečka Prien. Alpskou silnicí projedeme kolem jezer Walchensee a Kochelsee na ubytování.

2.den: návštěva dějiště olympijských her Garmisch-Partenkirchenu. Z nejznámějšího střediska Bavorských Alp projdeme vápencovou soutěskou Partnacklamm. Zájemci se mohou vydat až k horskké chatě Sachen. V odpoledních hodinách se lanovkou vydáme na nejvyšší horu Německa - Zugspitze, ze které se naskytne překrásný výhled na jezero Eibsee a údolí Höllental. Přejezd na ubytování.

Bavorské Alpy zámek Herrenchiemsee3.den: prohlédneme si městečko Schwangau, nad kterým se tyčí zámek Hohenschwangau. Návštěva pohádkového zámku Neuschwanstein. Nedaleko zámku se nachází most Marienbrücke, z něhož je překrásný pohled na zámek a pod kterým se nachází vodopád Pollat. Přejezd na ubytování.

4.den: Návštěva zámku Linderhof - zámek krále Maxmiliána II. a Ludvíka II., který je zasazen do krásné francouzské zahrady. Odjezd do ČR.

5. den: příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.

 

Bavorské Alpy jezero KochelseeUbytování

zajištěno v penzionu - 2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením

 

Stravování

v penzionu je zajištěna snídaně

 

Cena zahrnuje

3x ubytování se snídaní, dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

připojištění do zahraničí (45 Kč/os./den), vstupné (cca 115 €)

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min. 40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 kilometrů. Každá 21. osoba má zájezd ZDARMA. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých kilometrů). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon