Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

CA KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2018 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2017.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Pobytové zájezdy > Francie

 

Nabídka letovisek ve Francii

 

Azurové pobřeží

Bretaň

Korsika

Provence

 

 

 

Letní dovolená Francie 2018Největší evropská země je od nepaměti vyhledávaná turistická destinace.Majestátní země zaujme členěním povrchu, který se zvedá od západu na východ a tudíž umožňuje turistické a sportovní vyžití nejen na pobřeží moře, ale i ve vysokých zasněžených vrcholcích Francouzského středohoří, Pyrenejí nebo Alp. Francie je lákadlem pro miliony turistů i díky skvostům architektury. Uveďme jen centrum Paříže či zámky na Loiře. Milovnící vína pak ocení vinice v Burhundsku a kolem Bordeaux. Pro odpočinek turisté vyhledávají luxusní dovolenou u moře na nádherném Azurovém pobřeží na jihu Francie.

 

Nevybrali jste si z naší nabídky hotelů a penzionu? Nebo máte zájem o jinou destinaci Francie? Neváhejte a kontaktujte nás na 461 618 087, 777 928 872, na info@ckkalla.cz nebo nás navštivte v naší kanceláři na Smetanově náměstí 58 v Litomyšli a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.


Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

Online katalog zájezdů

Objednání katalogu CK

CZ dárkový kupón

czkupon