Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2021 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2021.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Pobytové zájezdy > Egypt

Nabízená letoviska v Egyptě

 

Sharm el Sheikh

Hurghada

Marsa Alam

 

 

 

Dovolená Egypt 2018Země nazývaná bránou do Afriky, leží na severovýchodním území Afriky a je proslulá svou tajuplnou pověstí i historií, která se začala psát na samém počátku lidské civilizace. Egypt je plný neobyčejných a monumentálních památek. K návštěvě lákají pyramidy v Gize, sfingy, město Luxor či Údolí králů. Egypt je také proslulý obchodem s velbloudy u kterého se bez pořádného smlouvání o ceně neobejdete. Na území Egypta leží i největší světová poušť, Sahara, kde můžete poorovat rozmanité pouštní útvary, tajemné písečné duny i několik různých barev písku. Uvidíte vyprahlé neúrodné oblasti, stejně tak i neobyčené zajímavé rostliny, jejichž nevšední krása rozhodně stojí za poznání!

 

Nevybrali jste si z naší nabídky hotelů a penzionu? Nebo máte zájem o jinou destinaci Egypta? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle 777 928 872, na info@ckkalla.cz  a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon