Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Školy a Kolektivy > Drážďany a pevnost Königstein

Drážďany a pevnost Königstein; cena za osobu

Drážďany a pevnost Königstein; cena za osobu
Drážďany a pevnost Königstein; cena za osobu
Č. zájezduTermíndosp.os.dítě do 12-ti letRezervovat
90817celoročně1050,-1050,-

 

DRÁŽĎANY A PEVNOST KÖNIGSTEIN

 

Drážďany v adventu 20161-denní poznávací zájezd s prohlídkou Drážďan a návštěvou horské pevnosti Königstein s historicko-romantickým vánočním trhem.

 

Drážďany - zemské hlavní město Saska, politické centrum spolkového státu se sídlem zemské vlády, sněmu i dalších zemských úřadů. Mezi nejvýznamnější památky patří muzeum výtvarného umění Albertinum, barokní palác Zwinger, Taschenbergpalais, římskokatolický kostel Hofkirche, barokní DRÁŽĎANY A PEVNOST KÖNIGSTEINprotestanský kostel čtvercového půdorysu Frauenkirche či Saská Semperova státní opera.

 

Pevnost Königstein - více jak 400 let stará horská pevnost patří mezi největí pevnosti v Evropě a je jedním z nejoblíbenějších výletních míst v Sasku. Na skalní plošině, v rozsáhlém parku nad hladinou Labe, se nachází více jak 50 vojenských staveb z období renesance, baroka a 19. století. K zajímavostem pevnosti patří nejstarší dochovaná německá kasárna, první posádkový kostel v Sasku a nejhlubší Saská Drážďany v adventu, školy a kolektivystudna. Hradby pevnosti nabízí fascinující výhled na labské údolí, Česko-Saské Švýcarsko a výběžky východní části Krušných hor.

O adventních víkendech se pevnost promění v historicko-romantický vánoční trh plný stánků s výrobky místních umělců a řemeslníků. Zakoupíte na něm osobité vánoční dárky, saské víno, čokoládu, punč a další zboží s vánoční tématikou. K atrakcím pevnosti jistě patří nejdelší adventní kalendář, který měří 112 metrů a každý den se otevře jedno jeho okénko. Historisko-romantický trh nabízí také bohatý vánoční program - keramické dílny pro děti, pohádková loutková představení či výstupy žonglérů a kejklířů.Pevnost Königstein, Německo

 

Program zájezdu

V odpoledních hodinách příjezd do Drážďan, prohlídka historického centra města s průvodcem. V odpoledních hodinách přejezd na pevnost Königstein, individuální prohlídka pevnosti a vánočního trhu. Návrat do ČR v nočních hodinách.

 

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem, vstupné na pevnost Königstein, služby průvodce

 

Cena nezahrnuje

cestovní připojištění (45 Kč/os.)

 

Nástupní místa

Litomyšl, Vysoké Mýto, Hradec Králové, Praha a další místa po domluvě v CK.

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min. 40ti plně platícíchosob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 kilometrů. Každá 21. osoba má zájezd ZDARMA. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých kilometrů). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. číslech  777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon