Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2021 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2021.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Pobytové zájezdy > Itálie > Caorle

Nabídka ubytování v letovisku Caorle

 

mobilní domy

Hotely a apartmány

 

 

 

Caorle

dovolená Caorle 2018Caorle je malebné severojadranské městečko s půvabným historickým centrem, malebnými uličkami a náměstími, kde se po celé léto odehrávají různé kulturní akce, které vrcholí Rybími slavnostmi. Příhodná poloha blízko Benátek, Terstu, Padovy či Verony, přiznivé klimatické podmínky a rozlehlé písečné pláže se zasloužily o přeměnu bývalé rybářské vesnice v moderní turistické centrum s veškerou infrastrukturou jak pro pohodovou, tak i poznávací nebo aktivní dovolenou. Přítoky nedalekých alpských řek udržují vysoký obsah minerálů nejen ve vodě, ale i v ovzduší, což má příznivý vliv na léčení astmatických a kožních obtíží. Oblíbenost střediska zajišťuje i poloha „nejbližšího moře“ a společně s kvalitní dálniční sítí umožňuje přesun do prázdninové atmosféry za pár hodin pohodové jízdy.

 

Nevybrali jste si z naší nabídky? Nebo máte zájem o jinou destinaci Itálie? Neváhejte a kontaktujte nás  777 928 876, na info@ckkalla.cz

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon