Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Školy a Kolektivy > BMW Welt a BMW Museum

BMW Museum a BMW Welt Mnichov

BMW Museum a BMW Welt Mnichov
BMW Museum a BMW Welt Mnichov
Č. zájezduTermíndosp.os.dítě do 12ti letRezervovat
91416celoročně1590,-1590,-

BMW Museum a BMW Welt

Mnichov - Německo

 

1-denní zájezd - termín dle Vašeho výběru

 

BMW Mnichov 2018V bezprostřední blízkosti Olympijského parku v Mnichově se nachází dvě z nejoblíběnších turistických pozoruhodností Bavorska, BMW Wlet a BMW Museum.

BMW Welt nadchne své návštěvníky nezaměnitelnou futuristickou architekturou, stejně jako širokou nabídkou výstav a akcí. Vystaveny jsou yde aktuální výrobky od automobilů až po motory. V ohromné hale si můžete vozy prohlédnout i zevnitř, posadit se do nich a vyzkoušet jejich elektronickou výbavu.

BMW Museum se nachází hned vedle BMW Welt. Představuje inovativním a fascinujícím způsobem dějiny podniku, značky a výrobků BMW. Na 500 m2 je vystaveno přes 125 zájezd BMW Welt a BMW Museumnejcenějších a nejpřitažlivějších originálních exponátů z devíti desetiletí. Obdivovat zde můžete veterány, káry ze 60 let i novodobé závoďáky. Porovnat můžete i jak vypadaly první letecké motory, které BMW vyrábělo před a během světové války, první motory do aut i moderní přeplňovací agregáty závodních speciálů.

 

Orientační program zájezdu

Odjezd z Vámi stanoveného místa v brzkých raních hodinách. Dopoledne příjezd do Museum BMW MnichovMnichova, k budovám BMW Welt a BMW Museum. Nejprve individuální prohlídka BMW Musea a poté individuální přesun k BMW Welt. V odpoledních hodinách (okolo 17 hodiny) odjezd zpět do ČR. Návrat na Vámi určené místo v nočních hodinách.

 

Cena zahrnuje

dopravu klimatizovaným autobusem, technický doprovod, vstupné do BMW Welt a BMW Musea, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

cestovní připojšitění do zahraničí (lze zajistit v CK za 24 Kč/os/den)

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min. 40 osob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 km. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně, po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých km). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle  777 928 272 nebo na info@ckkalla.cz


Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon