Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Školy a Kolektivy > Zábavní park Bayern-park

Zábavní park Bayern park pro kolektivy

Zábavní park Bayern park pro kolektivy
Zábavní park Bayern park pro kolektivy
Č. zájezduTermíndosp.os.dítě do 12-ti letRezervovat
90116leden-listopad1190,-990,-


Bayern Park - Ráj volného času pro celou rodinu

 

Bayern Park - Ráj volného času pro celou rodinuVelké zábavné centrum Bayern-Park leží přímo v srdci Dolního Bavorska, jen pár kilometrů od hranic s Českou republikou! V parku o rozoloze 400 m2 na Vás čeká více jak 80 zajímabých atrakcí pro celou rodinu. Pohodlné projížďky pro nejmenší, osvěžující rafting na divoké vodě nebo rychlá jízda na horské dráze Čarostřelec, při které se všem návštěvníkům rozproudí krev v žilách. Na návštěníky, kteří mají radši klid, zde čeká procházka mezi výběhy se zvířaty, lesní stezka nebo poklidná plavba lodí po jezeře. Oblíbená letní novinka je přehlídka dravců se strhující podívanou plnou leteckých akrobacií. Bayern-Park je prostě spousta Bayern Park - Německodobrodružství a vzrušení pro celou rodinu. Na každé atrakci jsou navíc uvedeny informace o její vhodnosti pro ten který věk. Po celém areálu také naleznete lavičky, kde se můžete pohodlně usadit a hladovci mohou navštívit jednu ze tří restaurací. Pro návštěvníky z České republiky jsou k dispozici prospekty v českém jazyce obsahující základní informace a podrobný plán celého areálu s uvedením možností občerstvení v parku. A navíc, celý park je bezbariérový, na každou atrakci se dostanete jak s opěrným chodítkem tak i na vozíčku. Podrobný plánek areálu naleznete zde.

 

Bayern Park - Německo - zábavní parkZábava pro ty nejmenší

Malí uličníci tu mají vše dovoleno a na více než 17 dětských atrakcích určených přímo jim se určitě pořádně provádí. K výběru tu jsou dětská hřiště, projížďky Prasátkovou a Želvičkovou dráhou, Labutí kolotoč, Skluzavková věž, Šlapací autíčka, vozítka Racer a malé Elektronické motorky.... Tak co, zazávodíte si?

 

Akce a vzrušení pro mladistvé a dospělé

Tan, kdo si chce trochu  Bayern-Parku poškádlit nervy, nebude hledat dlouho. Ať už milujete divokou jízdu na horské dráze nebo se rádi děsíte na zběsilých otočkách centrifugy, rozhodně nemusíte chodit daleko. V tomto "ráji volného času" je celá řada adrenalinových "šíleností", které vás určitě nezklamou. Nenechte si ujít Housenkovou horskou dráhu, horskou dráhu Čarostřelec (Freischütz), Rafting na divoké vodě, Příkrou skluzavku, obří houpačky, Velikánskou houpací loď ši Žabí pendel.

 

Zvířátka v Bayern-Parku

Zvířáta v Bayern-Parku jednoduše patří. V lese i na loukách můžete pozorovat celkem 12 různých druhů. Okružní stezka za zvířátky začíná v zadní části parku přímo u velkého jezera s kolesovým parníkem a gondolami proplouvajícími bavorským zámečkem. Ve stínu stromů mají zvířata svůj klid a vy je tak můžete nerušeně pozorovat z bezprostřední blízkosti. V Bayern-Parku jsou k vidění Jeleni sika, Jelení a dančí zvěř, Bílí jeleni Hubertus, Kamzíci, trpasličí osli, zakrslé kozičky, miniponíci, kamerunské ovce, kozorožci, rysi a makaci. A kdo se nechce o zvířatech dozvědět trochu více, může si rovnou na konci této okružní naučné stezky o zvířatech zasoutěžit v zábavné hře "Olympiáda zvířat".

 

Odpočinkové atrakce

V Bayern-Parku jsou i klidnější možnosti zábavy - jako třeba příjemné projížďky ve vláčku idylickou krajinou či plavba lodí napříč jezírkem v romantickém lesíku. A ten, kdo má přece jen raději pevnou půdu pod nohama, jistě nepohrdne posezením v nádherně osázených zahradách, mezi úžasně kvetoucími záhony či v původním selském statku. Překrásná je také procházka k Baroknímu kostelýku nebo zámku s králem Ludvíkem.

 

Přehled všech atrakcí naleznete zde v pdf.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, technický doprovod

 

Cena nezahrnuje

cestovní připojištění (lze zajistit v CK za 45 Kč/os/den), vstupné

 

Orientační ceny vstupného

Dospělí a děti nad 140 cm     23€

děti od 100 cm do 140 cm     20€

děti do 100 cm výšky           vstup zdarma

senioři, ZTP a těhotné ženy  18€ - po předložení průkazu

Skupiny od 20 osob                    18,50€

Školní a třídní kolektiv od 15 osob 15€

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min.  40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 kilometrů.  Každá 21. osoba má zájezd ZDARMA. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých kilometrů). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. číslech  777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon