Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Pobytové zájezdy > Chorvatsko > Baška Voda

 

Nabídka ubytování v letovisku Baška Voda

 

stany

karavany

bungalovy

mobilní domy

Apartmány

Hotely

 

 

 

BAŠKA VODA

Dovolená Baška Voda, 2018Baška Voda je jedna z nejnavštěvovanějších destinací na Makarské riviéře, i v Chorvatsku vůbec. Vděčí za to jedinečnému charakteru celé oblasti, který dotváří velkolepá scenérie - horský masiv a národní park Biokovo. Baška Voda nabízí celou řadu ubytování, která jsou vhodná ať už jako dovolená pro rodiny s dětmi tak i pro mladé páry.

Dovolená v červenci a srpnu je ve znamení zábavy ve stylu Jadranu. Dovolená v červnu a v září je vhodná spíše pro starší lidi a ty, kteří mají rádi svůj klid. V září navíc máte jistotu, že bude stále velice teplé moře.
Dovolená v Baška Voda se nese ve znamení zábavy, o kterou není nouze. Plážové bary s živou hudbou, kavárny, diskotéky, množství obchůdků a stánků se suvenýry, přístav plný výletních lodí a vodních atrakcí. Avšak nejen za zábavou proudí davy turistů; především za nádhernými oblázkovými plážemi, průzračným mořem a dech beroucím výhledem na horský masiv a národní park Biokovo, který lemuje celé pobřeží. Baška Voda je zkrátka ideálním místem pro prožití letní dovolené pro páry i rodiny s dětmi.

 

Nevybrali jste si z naší nabídky? Nebo máte zájem o jinou destinaci Chorvatska? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle 777 928 876, na info@ckkalla.cz a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon