Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  > Poznávací zájezdy > Adventní Vídeň a zámek Schönbrunn

Adventní Vídeň a zámek Schönbrunn

Adventní Vídeň a zámek Schönbrunn
Č. zájezduTermíndospělá osobaRezervovat
AT1012201910.12.2019(úterý)790.-
AT212201921.12.2019(sobota)790.-

VÍDEŇ NEJEN V ADVENTU

 

1-dení poznávací zájezd

 

Stephansdom, VídeňHlavní město Rakouska, statutární město a zároveň jedna ze spolkových zemí. To vše je Vídeň. Leží na řece Dunaj, je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Mezi Vídeňské památky patří Vídeňská státní opera, divadlo Burgtheater, náměstí Marie Terezie s uměleckohistorickým muzeem. Nesmíme zapomenout také na císařský palác Hofburg, gotický Svatoštěpánský dóm, Radnici, či zámek Schönbrunn. Mezi další zajímavá místa Vídně patří Hunderwasserhaus, teplárna ve Spittelau, hotel Sacher a samozřejmě Prater. S Vídní je také neodmyslitelně spojena oblíbená pochoutka Sacher dort.

 

adventní zájezd Vídeň

Program zájezdu

Okolo 5 hodiny ranní odjezd do Rakouska. V dopoledních hodinách příjezd do Vídně, hlavního města Rakouska, kde proběhne prohlídka centra města s průvodcem.

Při prohlídce spatříme mnoho kulturně-historických památek, jako např.: náměstí  Marie Terezie, vídeňská muzea, hrad Hofburgči katedrálu sv. Štěpána - Stephansdom. V době adventu nás budou po Vídni doprovázet všudypřítomné adventní trhy. Zájezd lze zpestřit návštěvou zámku Schönbrunn nacházející se na okraji Vídně, kde je možné uskutečnit prohlídku zámku.

Návrat do ČR v nočních hodinách.

 

Program lze obohatit návštěvou zámku Schönbrunn a jeho přilehlých zahrad, atrakcí v zábavním parku Práter či zoologické zahrady.

Pozn.: pro přesun z parkoviště do centra Vídně může být použito metro. Jízdenku si platí každý účastník individuálně.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

pojištění do zahraničí (lze zajistit v CK za 24 Kč/os./den), případné vstupné

 

Program zájezdu lze individuálně upravit dle vašich požadavků!!!

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Cena zájezdu je kalkulována pro kolektivy o počtu min. 40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 kilometrů. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena stanovena individuálně po domluvě v CK. Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.

 

 

ADVENTNÍ VÍDEŇ

 

  • 1-denní zájezd
  • Historické centrum Vídně a zámek Schönbrunn
  • Předvánoční adventní trhy

Adventní Vídeň 2017

Nejkrásnější období pro návštěvu Vídně je právě období adventu. Vánočně vyzdobené ulice a náměstí se zaplní stánky a provodní punčem a cukrovím. Vydejte se s námi nasát v době předvánoční tuto jedinečnou atmosféru.

Rakouské Versailles - tak je nazývána bývalá letní rezidence císařské rodiny, zámek Schönbrunn, který patří k nejkrásnějším barokním areálům v Evropě. V dopoledních hodinách navštívíme zámecké zahrady a také vánoční trh na nádvoří zámku plný tradičních ručních řemeslných výrobků, šperků, ozdob, ale také punče či cukroví.

Vánočně naladěným centrum Vídně budete doprovázeni průvodcem, který Vás zavede k Adventní Vídeň autobusem 2017nejznámějším Vídeňským památkám - např.: Vídeňská státní opera, divadlo Burgtheater, budova Státní opery, náměstí Marie Terezie s uměleckohistorickým muzeem, císařský palác Hofburg, gotický Svatoštěpánský dóm, Radnici, budovu parmalemtu. Mezi další zajímavá místa Vídně patří Hunderwasserhaus, teplárna ve Spittelau, hotel Sacher a samozřejmě Prater. Po Vídni doprovázejí návštěvníky všudypřítomné adventní trhy, plné tradičních dekorací, řemeslnických výrobků a originálních dárků. Po setmění se Vídeň rozzáří Vánoční světelnou výzdobou.


Orientační program zájezdu

Program: odjezd z ČR v časných ranních hodinách ( cca ve 4.30 hod.). Příjezd do Vídně cca v 9 hod. ráno k zámku Schönbrunn (letní císařské sídlo Habsburků), před kterým se také konají tradiční vánoční trhy. Možnost prohlídky zámku a zahrad (rezervováno, uveďte prosím v přihlášce zda máte zájem o prohlídku - cena cca 15 €).

V poledne přejezd metrem do centra města, prohlídka jedné z nejkrásnějších adventních metropolí s licencovaným průvodcem. Nejznámější historické památky - hrad Hofburg (někdejší rezidence rakouského císaře), katedrála Stephansdom (jedna z nejvýznamnějších rakouských gotických památek a symbol Vídně), luxusní třída Kärntnerstrasse, Graben, Radnice, před níž se každoročně konají nádherné vánoční trhy - Ježíškovy vánoční trhy.

Individuálně lze navštívit výstavu Claude Moneta či Pietra Brueghela (13 €).

Advent ve Vídni začíná již 6 týdnů před vánoci, lze využít termínu, kdy nejsou davy a již trhy fungují.

Navečer procházka osvětleným městem a návrat do ČR (návrat ve večerních hodinách - ČT cca ve 22 hodin, dále dle trasy).

Program je orientační.

Vánoční trhy Vídeň 2017

 

Pozn.: pro přesun z parkoviště do centra Vídně může být použito metro. Jízdenku si platí každý účastník individuálně.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje

případné vstupy, cestovní připojištění (lze uzavřít v CK za 24 Kč/os./den), případný lístek na metro

Orientační výše vstupů dle programu, vstupy závisí na okolnostech vč. počasí. Zákazník nemusí absolvovat vstupy, vybere si dle svého uvážení.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Odjezdová a svozová místa: Vysoké Mýto, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Česká Třebová, Svitavy, Letovice, Brno.

Svozová místa (+200 Kč): Letohrad, Pardubice, Hradec Králové, Holice, Chrudim, Choceň.


Nástupní místa

 

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon